Umíte něco? Sem s tím!

Dneska je to pátý den, kdy jsem spustil svůj projekt Obchod Snů. Bylo to na apríla a první zákazníci byli určitě pobavení. Když bych měl brát čísla, zatím jsme stále v červených. Nicméně to nevadí. Je teprv první týden. Pokud jste si četli myšlenku obchodu pak víte, že obchod vznikl jako důsledek mého hledání kvality v obchodních řetězcích. Moc se mi nedařilo a trávil jsem v obchodech mnoho času, proto jsem se rozhodl založit svůj obchod s kvalitou. Teď už jen najít tu správnou klientelu a rozšířit obchod mezi ty, kteří mají opravdu zájem.

Nejdůležitější bylo jednat. Jít do akce a začít nápad realizovat. Tohle říkám všem svým klientům, kterým pomáhám s realizací jejich snů. Nejhorší totiž je, když něco umíte, ale nedáte o tom světu vědět. Raději bych využil služeb svého kamaráda, který umí něco dělat opravdu dobře, než někoho cizího, o kom nic nevím.
Proto jsem si stanovil pevné datum, kdy bude obchod fungovat. Bylo to opravdu na poslední chvíli, ale obchod se mi povedlo spustit. Vím, že má v tuto chvíli spoustu nedostatků. Například chybí logo, design není úplně vychytaný, potřeboval bych navést do systému minimálně dalších 50 produktů, udělat nějakej virál na sociálních sitích a bůhví co ještě. Jenže zatím jsem nenašel ty správné lidi. Lidi, kteří chápou myšlenku projektu a dokážou táhnout za jeden provaz. A proto, že zatím není logo, přece nezastavím celý projekt. Holt říkejme tomu třeba beta verze obchodu. Za pár měsíců můžou stránky vypadat úplně jinak. Vše záleží jenom na tom, jaké lidi potkám. Potřebuju totiž předat své myšlenky někomu, komu důvěřuju a vím že odvede dobrou práci a nevybodne se na to.
Spousta lidí totiž umí hezky povídat. Povídání je fajn a v první chvíli zahřeje na duši.. Ale dokáže i pěkně zchladit, když se podíváte na tu skvělou práci, kterou dotyčný udělal.

Proto hledám lidi, kteří třeba neumí tolik povídat, ale umí myšlenky realizovat.

Hledám i lidi, kteří chápou myšlenku obchodu a pomůžou mi s šířením obchodu dál. Mezi ty správné lidi, kteří mají zájem přesně o ty produkty, které máme v nabídce. A že to jsou opravdu skvělé produkty, to mi věřte. A kdo nevěří, ať se za mnou staví a vyzkouší.

A co vy? Umíte něco, co vás baví? Napište mi dolů do komentářů.
Třeba právě vás hledám.

Děkuju a přeju hezkou neděli,

Martin