O mě

 

Ahoj,

jmenuju se Martin Dudek, což jste asi pochopili z názvu domény :-), pořád po mě chtějí občanku, i když je mi přes třicet, tak jsem se musel nechat trochu zarůst. A je to i pohodlné. Každopádně, dohromady mě živí několik zajímavých věcí. Zajímají mě technologie, jsem nadšencem značky Apple a spolu s přáteli zásobujeme českou republiku a přilehlé země akustickou pěnou. Baví mě sport a některým se věnuji více než rekreačně. Vždycky mě zajímaly peníze, možnosti jak je jedno
duše vydělat a nebo ušetřit správným rozhodnutím.
A protože už jsem v životě udělal i spoustu špatných rozhodnutí, radím těm, kteří mají zájem v tom, jak dělat věci lépe a poučit se z chyb. Nakonec jsem se rozhodl, že v životě budu dělat věci, které mě baví, mám z nich radost a pomáhají dále. Zatím se mi toto daří díky mým finančním znalostem, plánování a skromnému způsobu života.

V tuto chvíli by se zdroje mého příjmu dali rozdělit do tří kategorií:

1. Obchod, poradenství, analýza situace lidí a firem

Mojí hlavní náplní je stále akustická pěna a vedení technologické společnosti – jak tajuplné že?

Věnuji se návrhu a programování chytrých, chcete-li inteligentních domů, kdy jsem po letitých zkušenostech napsal příručku chytré elektroinstalace, která by měla být něčím jako biblí moderních domů a jejich stavitelů, samozřejmě i elektrikářů, kteří ví, že „prosmyčkovat“ půl baráku už se v dnešní době moc nedělá.

A jelikož mezi mé koníčky patří i Apple produkty, věnuju se servisu a poradenství k této jablečné značce. Ne jeden člověk mi řekl, že přechodem na Apple již vydělal více peněz, než kolik ho samotné zařízení stálo během jednoho měsíce. Holt kvalita se pozná a jak jednou vyzkoušíte, už nechcete zpět.

A baví mě i peníze. Pokud totiž víte jak, můžete ušetřit i desetitisíce korun ročně na nutných výdajích, bez kterých se neobejdete. A to je třeba na jednu dovolenou nějakou tu Apple hračičku, nebo kabriolet na léto :-). A pokud nevíte, můžete si jenom stěžovat, že to nejde :-).

2.Internetové obchody.
Měl jsem to štěstí, že mi na začátku mého podnikatelského života pomohl můj kamarád Saša a ukázal mi zajímavé možnosti a finty, jak se prosadit na internetu. Díky tomu v tuto chvíli provozuju pár obchodl s produkty, které mám rád a stojím si za nimi. Ať už je to obchod s akustickou pěnou, která pomáhá muzikantům, obchod a půjčovna discgolfových košů a vybavení www.discgolfove-kose.cz, a nakonec je tady i jeden nápad, který mi moc nevyšel a trochu jsem v něm utopil dost peněz.  Obchod Snů – no byl to sen, ze kterého jsem se probudil tak, že na mě vylili kýbl studené vody. To mě celkem poučilo komu věřit a na koho se raději z vysoka… dívat. Nakonec se ukázalo, že internetový obchod s potravinami může fungovat, jako to například dělá rohlík a jiné služby. Bohužel jsem to zkusil o pár let dřív, kdy ještě nebyla taková důvěra v nákupy na internetu a nedej bože potravin.

3. Vyhledávání zajímavých příležitostí a nových cest
Slovo nejde jsem vyřadil ze svého slovníku. Rád totiž řeším složité případy a situace. Cesta se vždycky najde.

Díky tomu, že si plánuju svůj čas a část peněz mi plyne z internetu, aniž bych musel sedět 8 hodin denně v práci (stejně tam sedím a někdy i víc), jsem schopný sledovat zajímavé trendy na internetu a v technologiích a mít tak zajímavé informace třeba možná pro vás. Možná hledáte, jak nejlépe vytopit dům, nebo jak si co nejlevněji udělat bazén na zahradě. Možná že tady tyto znalosti mám a taky mnohem víc.

Rád potkávám s lidmi, kteří mi mají také na oplátku co dát. Takové lidi je poté radost spojovat.  Třeba zrovna vy hledáte zaměstnání a můj klient zaměstnance jako jste vy.
Nebo třeba vaše služby v oblasti podnikání.

 

Chcete zajít na kávu?

Využijte jeden z následujících kontaktů: 

Martin Dudek
725 993 255
IČ: 88638049

Ateliér: A.S.Puškina 7
73601 Havířov

Facebook
www.alfacoustic.cz
www.obchodsnu.com
www.discgolfove-kose.cz