Burza 1

Jak vydělat 20 000 dolarů za týden?

Kdyby mi v minulosti někdo řekl, že mám potenciál vydělat 20 tisíc dolarů za týden, asi bych se na něj nevěřícně podíval. Po absolvování kurzu Hrajeme si na burze tomu věřím.

Burza 1

Burza a pár mých obchodů

Všechno začalo přibližně před půl rokem, kdy mě můj kamarád Jirka Mazur pozval do svého kurzu Hrajeme si na burze. Pozvání jsem přijal a jelikož mě burza vždycky zajímala, hodně jsem se těšil. Už delší dobu mám doma jirkovu knihu o burze – Online Trading Manual, ale přiznám se, že jsem neměl sílu přelouskat těch 650 stránek textu a různch grafů.

Online trading manual

Online Trading Manual

Dokonce jsem se jednou v minulosti snažil účastnit nějaké burzovní soutěže, ale za pár dní už nebylo s čím obchodovat. Proto jsem si řekl  že online kurz, kde mi všechno Jirka vysvětlí polopatě, může být zajímavý. A za cenu tří tisíc korun, to je vlastně zdarma.

A tak jsme se spolu s dalšími pěti sty účastníky stali jirkovými pokusnými králíky. Za sebe můžu říct, že to byl pokus velmi vydařený. Na začátku kurzu jsem věděl, že musím levně koupit a draze prodat, ale nevěděl jsem jak. Na konci kurzu jsem byl schopen s minimálním rizikem zhodnotit svůj účet o 10 i více procent za měsíc a hlavně už vím, co dělám a jaké rizika podstupuju a hlavně jak mít nastavenou obchodní platformu.

Na konci celého kurzu nás čekala soutěž o 20 000Eur. Každý měl několik pokusů. A tady už se neobchodovalo s malým rizikem, tady už to byla opravdová mela. Přiznám se že soutěž neměla težké pravidla, ale u několika pokusů, jsem si svůj demo účet zrušil, jen díky malé nepozornosti hned na začátku. Nakonec můj nejlepší výsledek skončil na 20. místě se zhodnocením 51% (zisk 25 422 dolarů) za 10 dní, což byla maximální délka soutěžního účtu. A to je myslím krásný výsledek.

Měl jsem i lepší výsledky, třeba jako ten na obrázku – zisk 21 456 dolarů za dva dny!. Bohužel má nepozornost mi vyřadila účet ze hry hned na začátku. Pro vysvětlení. Maximální počet lotů v soutěži byl 10. Na obrázku si všimnete, že jsem při zadávání jednoho obchodu omylem místo 0 zmáčkl 9 a bylo z toho 19…

Hrajeme si na burze

Hrajeme si na burze

Ale o tom je burza. Burza vám neodpustí překlepy. Na druhou stranu burza trénuje mozek a vaší psychickou odolnost.

Proto s klidným svědomím doporučuju kurz každému, protože si myslím, že tento kurz vám zlepší nejenom vaše znalosti o burze, ale zlepší vaší finanční gramotnost, což je podle mě nejdůležitější.  A pokud vás ani jedno z toho nezajímá, tak věřte, že burza umí skvěle potrénovat mozek, aby vám nezakrněl :-).

Odkaz na kurz ZDE.

První videa a ebook jsou zdarma, další obsah je placený. Letos je kurz dražší – stojí 3 999 Kč, na druhou stranu je doplněn o nové témata. Navíc Jirka přidal VIP verzi za 9 999Kč.

Co vše obsahuje se dozvíte na stránkách Hrajeme si na burze.

P.S.: Pokud vám 4 000Kč příjde moc, i já vám můžu vysvětlit základy obchodování na burze. Ale nebude to zadarmo a navíc k internetovému kurzu se můžete kdykoliv v budoucnu vrátit.

Martin Dudek
725 993 255